Sprzedam działkę widokową w górach dla dewelopera

Wojcieszyce gm. Stara Kamienica
Dodane: Wtorek, 12 Maj, 2026  12:10
1 273 200 zł
200 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:6366 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Pakiet działek budowlanych MN — Wojcieszyce, Karkonosze, blisko Jeleniej Góry.

Widokowe działki budowlane w Karkonoszach. Świetne warunki pod budowę ośrodka/prywatnej willi.

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych w miejscowości Wojcieszyce, gmina Stara Kamienica, powiat karkonoski, woj. dolnośląskie. Nieruchomość położona przy ul. Leszczynowej, w spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby.

Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego — symbol 34MN, przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Teren nadaje się pod realizację inwestycji mieszkaniowej, budowę domów jednorodzinnych lub dalszą odsprzedaż pojedynczych działek.
Najważniejsze informacje

Lokalizacja: Wojcieszyce, ul. Leszczynowa
Gmina: Stara Kamienica
Powiat: karkonoski
Województwo: dolnośląskie
Powierzchnia łączna działek budowlanych: 6 366 m²
Cena: 1 273 200 zł
Cena za m²: ok. 200 zł/m²
Przeznaczenie MPZP: 34MN — zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Możliwość zakupu: całość lub pojedyncze działki
Media: dostęp do sieci energii elektrycznej
Dojazd: bezpośredni dostęp do drogi publicznej, ul. Leszczynowa
Atuty nieruchomości

atrakcyjna lokalizacja w rejonie Karkonoszy,
ok. 2 km od granic Jeleniej Góry,
ok. 8 km od Szklarskiej Poręby,
ok. 400 m od drogi krajowej nr 3,
obowiązujący MPZP — bez konieczności uzyskiwania WZ,
regularne kształty działek,
sąsiedztwo domów jednorodzinnych,
oferta odpowiednia dla inwestora, dewelopera lub firmy budowlanej.

Kontakt

Michał Banaszak — Dakid Business Solutions
Tel. 604 - pokaż numer telefonu -
Klauzula

Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany ceny i warunków sprzedaży.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Na Lento.pl od 04 gru 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków